Dział spadku, stwierdzenie nabycia spadku, zachowek

Adwokat od spraw spadkowych w Warszawie

 

Udzielamy porad prawnych, a także prowadzimy postępowania w zakresie: stwierdzenia nabycia spadku, działu spadku, stwierdzenia nieważności testamentu, wykonywania przedmiotu zapisów i poleceń testamentowych, postępowań o zachowek. Mamy doświadczenie także w prowadzeniu spraw nietypowych tj. jak stwierdzenie nieważności umów dożywocia. Zawsze szeroko omawiamy z Klientem problematykę danej sprawy pod względem stanu faktycznego oraz prawnego.

Pomoc Kancelarii sprowadza się m.in. do przygotowywania pism procesowych (wniosków, odpowiedzi na wniosek, wniosków dowodowych, zarzutów do opinii biegłego itd.), reprezentacji Klientów w toku postępowania sądowego, udziału w postępowaniach mediacyjnych, prowadzenia negocjacji pozasądowych.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.