Adwokat rozwodowy w Warszawie

Prawnik od rozwodów w Warszawie

 

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu spraw rozwodowych oraz o separację. W każdym przypadku i niezależnie od okoliczności, mamy na uwadze dobro naszych Klientów oraz ich dzieci. Klientom wskazujemy opcje i pokazujemy wszelkie dostępne prawnie drogi, które prowadzą do obranego celu. Dbamy o to, aby w tym ciężkim dla nich okresie czuli się komfortowo i otrzymali odpowiednie wsparcie.

Mamy doświadczenie w trudnych sprawach rozwodowych, gdzie występowała przemoc w rodzinie, jak również w sprawach, w których powództwo zostało oddalone z uwagi na względy religijne. Często mierzymy się także z postępowaniami, w których dotychczasowy, wysoki standard życia małżonków, stanowi główne zarzewie konfliktu. W tym, i w każdym innym wypadku, wskazujemy naszym Klientom, gdy porozumienie z byłym partnerem jest dla nich najlepszą opcją.

Pomoc Kancelarii sprowadza się m.in. do przygotowywania pism procesowych (pozwów, odpowiedzi na pozew, zarzutów do opinii biegłych itd.), reprezentacji Klientów w toku postępowania sądowego, udziału w postępowaniach mediacyjnych oraz w prowadzeniu negocjacji pozasądowych.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

Czytaj moje najnowsze wpisy

Wszystkie wpisy