Porozumienie wychowawcze

Plan wychowawczy po rozwodzie rodziców

 

Rozstanie jest trudnością emocjonalną związaną z koniecznością dostosowania się do nowej sytuacji oraz ułożenia sobie świata na nowo. Dotyczy to nie tylko byłych partnerów, ale i ich dzieci. Poczucie bezpieczeństwa małoletnich w sytuacjach okołorozwodowych (czy też okołorozstaniowych, gdy partnerzy pozostawali w związku nieformalnym) w takich sytuacjach jest często zaburzone. Jednym z podstawowych elementów, który pomaga byłym partnerom oraz ich dzieciom odnaleźć się w nowej sytuacji są plany wychowawcze - inaczej nazywane też porozumieniami rodzicielskimi. Dokumenty te precyzują współpracę rodziców w zakresie wychowywania dziecka poprzez m.in. sprecyzowanie:

  • sposobu i zakresu wykonywania władzy rodzicielskiej nad dzieckiem,
  • ustalenia miejsca pobytu dziecka,
  • ustalenia wysokości alimentów,
  • uregulowania kontaktów.

Pomoc Kancelarii sprowadza się nie tylko do przygotowywania planów wychowawczych, ale także do prowadzenia negocjacji w zakresie ustalenia warunków współpracy rodziców przy wychowywaniu wspólnego dziecka

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

Czytaj moje najnowsze wpisy

Wszystkie wpisy