Alimenty adwokat Warszawa

Pomoc prawna w sprawach o alimenty w Warszawie

 

Kancelaria posiada bogate doświadczenie w zakresie postępowań alimentacyjnych tj. o ustalenie, podwyższenie, obniżenie, czy też zniesienie obowiązku alimentacyjnego.

Pomoc Kancelarii sprowadza się m.in. do przygotowywania pism procesowych (pozwów, odpowiedzi na pozew, wniosków dowodowych itd.), reprezentacji Klientów w toku postępowania sądowego, udziału w postępowaniach mediacyjnych, czy w prowadzeniu negocjacji pozasądowych.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

Czytaj moje najnowsze wpisy

Wszystkie wpisy