Sporządzanie i opiniowanie umów Warszawa

Przygotowanie i sprawdzenie umów pod kątem prawnym

 

Kancelaria świadczy swoje usługi zarówno osobom fizycznym, jak i małym, średnim oraz dużym przedsiębiorcom. W przypadku sporządzania lub opiniowania umów zawsze mamy na uwadze dobro Klienta oraz jego szeroko pojęty interes. Posiadamy bogate doświadczenie w sporządzaniu i opiniowaniu m.in. umów najmu, sprzedaży, o świadczenie usług, o współpracy, o dzieło, zlecenia, umów barterowych. Słuchamy naszych Klientów i ich potrzeb, a gdy trzeba wychodzimy naprzeciw trudnościom i negocjujemy, tak aby ich interes był jak najlepiej zabezpieczony.

Reprezentujemy Klientów w postępowaniach przedsądowych i sądowych związanych z niewykonaniem lub nienależytym wykonaniem umów oraz związanych z tym roszczeń odszkodowawczych.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

Czytaj moje najnowsze wpisy