Prawo w nieruchomościach - współwłasność, nabycie nieruchomości w Warszawie

Adwokat od nieruchomości w Warszawie

 

Klientami Kancelarii są zarówno osoby fizyczne, jak i przedsiębiorcy oraz spółki, którzy doraźnie lub stale zajmują się sprzedażą nieruchomości. W zakresie naszej działalności zajmujemy się nie tylko pomocą w zakresie sporządzania umów sprzedaży, ale także w zakresie zniesienia współwłasności nieruchomości, naruszeń posiadania, rozliczenia nakładów i wydatków związanych z utrzymaniem nieruchomości lub ruchomości.

Pomoc Kancelarii sprowadza się do przygotowywania umów, pism procesowych (m.in. pozwów, wniosków, w tym wniosków dowodowych, zarzutów do opinii biegłych), wezwań, reprezentacji Klientów w toku postępowania sądowego, udziału w postępowaniach mediacyjnych, prowadzenia negocjacji pozasądowych.

Proszę wpisać imię.
Proszę wpisać treść wiadomości.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka adw. Aleksandra Kabaczyńska, ul. Chłodna 51, XXXVI p. w Warszawie (00-867). Państwa dane osobowe będą przetwarzane wyłączenie w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte formularzu kontaktowym i to nie dłużej, niż będzie to konieczne do udzielenia odpowiedzi. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne dla udzielenia odpowiedzi na zadane poprzez formularz pytanie. Mają Państwo dostęp do swoich danych, prawo do ich > >poprawiania, sprostowania, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu co do ich przetwarzania, przenoszenia, a także prawo żądania ich usunięcia. W tym celu prosimy o kontakt pod adresem e-mailowym: a.kabaczynska@kabaczynska-dula.pl Mają Państwo również prawo do złożenia skargi na czynności związane z przetwarzaniem danych osobowych do organu nadzorczego.

Musisz zaakceptować warunki.
Proszę sprawdzić captcha w celu zweryfikowania, że nie jesteś robotem.

Czytaj moje najnowsze wpisy