O autorce

Paulina Garbaczewska-Dula - adwokat

Ukończyłam studia prawnicze w Warszawie. W 2013 roku obroniłam z wyróżnieniem pracę magisterską. Od 2014 roku jestem członkiem Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Od początku swej drogi zawodowej jestem związana z adw. Aleksandrą Kabaczyńską, z którą dziś wspólnie buduję Kancelarię. Ci, którzy mnie znają, doceniają moje zaangażowanie, rzetelność i sumienność. Troszczę się o najmniejsze detale prowadzonych spraw. Działam szybko i sprawnie, dążąc do założonego celu. Jestem empatyczna, ale i stanowcza. Uważam, że wykonywanie zawodu adwokata, to nie tylko twarde trzymanie się obowiązujących przepisów prawa, ale konieczność zrozumienia człowieka, jego problemów i sytuacji, w której się znalazł. Jestem bezpośrednia i szczera – Klienci zawsze mogą liczyć na moją obiektywną opinię.

Prawo rodzinne jest moją specjalizacją i nie kryje przede mną żadnych tajemnic. W tym zakresie mam duże doświadczenie zdobyte w czasie prowadzenia licznych spraw o kontakty, alimenty, separację, czy rozwód, również w sprawach z urzędu. Moje zainteresowania koncentrują się także wokół prawa autorskiego, ochrony wizerunku i prawa nowych technologii. W tych dziedzinach ciągle się rozwijam i kształcę. Zajmuję się m.in. przygotowywaniem i opiniowaniem umów influencerskich, licencyjnych, czy też umów zawierających zgody na wykorzystanie wizerunku.  

Reprezentuję Klientów w postępowaniach przed sądami i urzędami. Nigdy się nie poddaję się i do końca walczę o dobro i interes Klientów.

Posługuję się językiem angielskim i językiem norweskim w stopniu komunikatywnym. Od kilku miesięcy pilna uczennica języka rosyjskiego, który stał się jej pasją.

Prywatnie: pasjonatka literatury, kultury skandynawskiej i dobrego jedzenia – wciąż poszukuje nowych przepisów, które z zapałem wypróbowuje.

e-mail: p.dula@kancelariakabaczynska.pl

tel.: 501-092-294